کاربرد‌ها:


لینک ترید استیم یکی از امکانات استیم هست تا بدون اینکه شخصی را به لیست دوستان (Add Friend) خود اضافه کنید بتوانید با او مبادله آیتم‌ کنید. در این روش شما یا آن شخص لینک ترید خود را برای هم ارسال می‌کنید و بعد از کلیک بر روی آن با صفحه مبادله (Trade) روبرو می‌شوید. 

توجه کنید که به ابتدای آدرس لینک مبادله، Trade Link، حتما توجه کنید. چراکه خیلی از افراد شرور با تغییر این لینک در صدد دزدیدن اطلاعات شما هستند. حتما آدرس مورد نظر باید با عبارت روبرو شروع شود. https://steamcommunity.com

چگونه لینک ترید را پیدا کنیم؟

با کلیک بر روی لینک زیر به راحتی می‌توانید لینک ترید را در مرورگر خود پیدا کنید.
https://steamcommunity.com/id/me/tradeoffers/privacy#trade_offer_access_url

برای یافتن این لینک باید مسیر یکسانی را در موبایل، مرورگر و نرم‌افزار استیم دنبال کنید. به این صورت که ابتدا از طریق منوی Profile بر روی Inventory کلیک می‌کنید و سپس بر روی دکمه آبی رنگ Trade Offers کلیک می‌کنید. در قسمت سمت راست صفحه بر روی عبارت Who can send me Trade Offers? کلیک کرده و در پایین صفحه لینک ترید را با نام Trade URL پیدا خواهید کرد.

 در صورتی که دسترسی به لینک بالا ندارید می‌توانید از دو راهنمای تصویری زیر استفاده کنید.

1.

2.

3.

در نهایت می‌توانید لینک ترید خود را در این صفحه پیدا کنید. توجه کنید که مراحل بالا را دقیقا می‌توانید در آپلیکیشن استیم نسخه‌های اندروید و آی او اس تکرار کنید و لینک ترید خود را پیدا کنید.در صورتی که سوالی در این مورد دارید می‌توانید در قسمت نظرات مطرح کنید.